Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 33

spacer
Post Temat postu: [TERMALICA] [STOMIL] Dopisujemy komplet
W meczu 27. kolejki Termalica Bruk-Bet Nieciecza pokonała Stomil Olsztyn 3:0. Gospodarze prowadzili od 25 minuty. W pole karne wbiegł Mateusz Kupczak i z ostrego kąta celnie uderzył. W 42 min Jakub Biskup doszedl do odbitej od słupka piłki i skierował ją do siatki. W 57 min po akcji Dawida Plizgi z Emilem Drozdowiczem, ten ostatni podwyższył wynik. Relację z meczu można przeczytać tutaj

Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Stomil Olsztyn 3:0 (2:0) 1:0 Kupczak 25, 2:0 Biskup 42, 3:0 Drozdowicz 57. Sędziował: Paweł Pskit (Łódź). Żółte kartki: Pleva (56 min), Drozdowicz (75) - Bucholc (43), Czarnecki (62), Jamróz (90+1). Widzów 1240.

Termalica Bruk-Bet: 12 Sebastian Nowak – 10 Adrian Chomiuk, 2 Dawid Sołdecki, 5 Jakub Czerwiński, 27 Dariusz Jarecki - 20 Jakub Biskup (73 19 Krzysztof Kaczmarczyk), 17 Dalibor Pleva, 25 Mateusz Kupczak, 26 Dawid Plizga, 29 Mateusz Janeczko (88 6 Dawid Kamiński)– 21 Emil Drozdowicz (78 16 Adrian Paluchowski)

Stomil: 33 Dawid Mieczkowski – 18 Janusz Bucholc, 55 Vitaliy Berezovskyy, 3 Rafał Remisz, 27 Tomasz Wełna – 8 Piotr Głowacki, 21 Łukasz Jegliński, 4 Igor Skoba (46, 19 Łukasz Jamróz), 11 Volodymyr Koval (85 15 Arkadiusz Mroczkowski), 24 Karol Żwir ( 46, 16 Dawid Szymonowicz) – 87 Arkadiusz Czarnecki

Źródło: [link widoczny dla zalogowanych]

.
.
.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.90minut.fora.pl Strona Główna » I Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)