. [RAKÓW] [LEGIONOVIA] Czwarte zwycięstwo z rzędu. Go back
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 33

spacer
Post Temat postu: [RAKÓW] [LEGIONOVIA] Czwarte zwycięstwo z rzędu.
Układ gier w 27 kolejce 2 ligii powodował, że pewne było iż ktoś z czołówki musi stracić punkty. Tym ważniejsze było zatem wykorzystanie szansy na zbliżenie się do miejsc premiujących awansem.

W Legionowie Raków rozpoczął niemrawo i tylko bardzo udanym interwencjom Mateusza Kosa w bramce zawdzięczaliśmy brak straconych goli. Przebieg gry zmienił się w drugiej połowie za sprawą coraz to lepiej grających czerwono-niebieskich. Dwukrotnie słupek, w tym raz po karnym, kilka razy dobre interwencje bramkarza gospodarzy lub też minimalnie chybione uderzenia sprawiały że do 90 minuty było po zero. Swoje sytuacje miała również Legionovia, najgroźniejsza z nich miała miejsce kiedy w polu karnym gospodarzy leżał kontuzjowany Daniel Da Silva. Szczęście było jednak przy nas. Już w doliczonym czasie gry Przemysław Mońka pięknym strzałem zza pola karnego wprawił w euforię kibiców Rakowa. Samemu też spontanicznie celebrując radość w sposób który przypadł kibicom w sektorze gości bardzo do gustu;) Po tym zwycięstwie awans wydaje się naprawdę realnym. Nie pozostaje nic innego tylko walka o niego, aż do osiągnięcia upragnionego celu.
Legionovia Legionowo – Raków 0:1
Bramki: 94′ – Mońka
Kartki: 38′ – Dankowski 70′ – Krljanović 90′ – Dankowski (czerwona, za drugą żółtą)
Składy:
Legionovia: Smyłek – Dankowski, Menzel, Tlaga, Wieczorem, Ziąbski, Figiel, Krljanovič(73′ – Pavić), Odunka (83′ – Maciejewski), Wolski (58′ – Czapa), Lewicki
Raków: Kos – Reiman, Da Silva, Radler, Pawlusiński, Brzęczek (83′ – Wojtyra), Cyfert (68′ – Kmieć), Okińczyc (74′ – Hoferica), Waszkiewicz, Mońka, Balogun (53′ – Pląskowski)

Źródło: raków.com.pl

Ostatnio zmieniony przez Typowy dnia Nie 22:10, 26 Kwi 2015, w całości zmieniany 3 razy
.
.
.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.90minut.fora.pl Strona Główna » II Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)